aktualności

Oferta współpracy – recenzent reportaży

Poszukujemy osoby, która jest miłośnikiem bądź miłośniczką reportaży literackich i chciałaby dzielić się swoimi refleksjami po przeczytaniu książek z gatunku szeroko pojętej literatury faktu na łamach Portalu Reportażystów FARKA.press.

Jest to oferta wolontariatu, adresowana między innymi do blogerów, którzy już publikują recenzje w internecie. Publikacja w naszym portalu może być formą promocji waszego bloga (nie oczekujemy koniecznie recenzji nigdzie wcześniej niepublikowanych, tę samą recenzję możecie opublikować w naszym portalu i swoim blogu). Gwarantujemy oznaczenie recenzji Waszym nazwiskiem, nazwą bloga i linkami do Waszych stron czy mediów społecznościowych.

Ale zapraszamy do współpracy również osoby nieprowadzące blogów, niepublikujące regularnie, które chciałyby spróbować swoich sił w roli recenzenta, zdobyć pierwsze doświadczenie albo po prostu podzielić się opinią na temat reportażu, który je poruszył. Nie oczekujemy stałej współpracy, można przesłać recenzję jednorazowo. Jednak jeśli interesowałby Was długoterminowy wolontariat, to również jesteśmy na to otwarci, oferując umowę wolontariacką i referencje.

Zachęcamy do kontaktu pod adresem: biuro@farka.com.pl

Możesz również polubić…