Rękodzieło jest przejawem kreatywności, który nasza fundacja w szczególny sposób promuje. Tworzenie pięknych przedmiotów bez limitów w kwestii rodzajów materiałów, z których są wykonane, techniki i użyteczności to aktywność, która inspiruje i zachwyca. Staramy się nagłaśniać działalność twórców rękodzieła poprzez prezentowanie ich prac, wspieranie inicjatyw promujących tego rodzaju twórczość oraz pośredniczenie w jej sprzedaży. Naszą pierwszą aktywnością, jeszcze przed założeniem Fundacji FARKA, było zwrócenie uwagi mediów na odbywającą się we Wrocławiu Rękodzielnię, będącą Zlotem Niezależnych Wyrobników, pisaliśmy o niej w 2013 i 2014 roku. Byliśmy również zaangażowani w promocję Festiwalu Sztuki i Rzemiosła Targira-art w Świebodzicach w 2018 r., o którym można przeczytać m.in. w naszym portalu FARKA.press, polecamy wywiad Jakość się tworzy latami.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy przy organizacji i promocji wydarzeń związanych z rękodziełem. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową: biuro @ farka.com.pl lub telefonicznie: 504 680 712.

W ramach działalności gospodarczej Fundacja FARKA prowadzi sklep internetowy dedykowany m.in. wyrobom rękodzielniczym. Zapraszamy twórców, którzy chcieliby rozszerzyć sprzedaż swoich produktów, do włączenia ich do asortymentu naszego sklepu. Warunki współpracy ustalamy z każdym indywidualnie, biorąc po uwagę specyfikę sprzedawanych produktów. W celu ustalenia szczegółów prosimy kontaktować się drogą mailową: biuro @ farka.com.pl lub telefonicznie: 504 680 712.