aktualności,Mam Muzykę,Projekty

“Mam Muzykę” – początek prac jury

Zakończyliśmy nabór prac  konkursowych do Konkursu na reportaż “Mam Muzykę…”. Otrzymaliśmy 23 zgłoszenia z całej Polski, za które serdecznie dziękujemy. Bardzo cieszy nas tak dobry odzew, biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza edycja konkursu i pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane przez naszą fundację, a także pamiętając o tym, że reportaż nie jest łatwą ani popularną wśród młodzieży formą wypowiedzi pisemnej.
Wszystkie prace konkursowe zostały już przekazane członkom jury, którzy do 4 listopada 2017 r. wyłonią autora, bądź autorkę, najlepszej.  W składzie jury znajdują się:

Małgorzata Moczulska – z wykształcenia filozof, z pasji oraz z zawodu dziennikarz – od 15 lat w “Gazecie Wrocławskiej”. Była m.in. finalistką Nagrody im. Dariusza Fikusa za dziennikarstwo najwyższej próby oraz laureatką konkursu Fundacji Stefana Batorego za wywiad prasowy.

Aleksandra Paprota – pisarka i poetka. Z wykształcenia polonistka. Autorka zbioru miniatur prozatorskich “Miastka Zapominane” oraz opowieści dla najmłodszych “Po nieostrzyżonej stronie górki”. Laureatka konkursów literackich. Pisze dla dorosłych i dla dzieci.

Barbara Furtak-Gałan – pracownik socjalny i animator społeczności lokalnej, członek zarządu Fundacji FARKA. Laureatka konkursu Literackie Talenty w kategorii esej. Swoje zainteresowania kieruje głównie w kierunku reportaży o tematyce społecznej.

Możesz również polubić…