Rozstrzygnięcie Konkursu

Rozstrzygnięcie Konkursu

Niniejszym ogłaszamy wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu na Reportaż “Mam Muzykę…”. Na wstępie pragniemy docenić wysoki poziom literacki większości prac. Chociaż wiele z nich odbiegało od formy reportażu, to bezsprzecznie udowodniło jak pięknie można pisać o muzyce. Wszystkim autorom dziękujemy za szczerość, która jest fundamentem pracy reportażysty, a także za czas poświęcony tworzeniu konkursowych reportaży. Dziękujemy, że dzięki Wam udało się zrealizować pierwszą edycję konkursu i widząc Wasz entuzjazm, wierzymy, że za rok odbędzie się kolejna – z jeszcze lepszymi reportażami i cenniejszymi nagrodami.

Dziękujemy również sponsorowi konkursu – Agencji Koncertowej Borówka Music, która ufundowała nagrody rzeczowe, płyty: “Golden Tooth” Sashy Boole, “Urges” Ragnara Ólafssona, “Limbo” Toma Jamesa i Árstíðir “Hvel”.

Słowa podziękowania kierujemy również do jurorów, którzy dokonać musieli czasochłonnego i niełatwego wyboru.

Zatem, oficjalnie ogłaszamy, że I Ogólnopolski Konkurs na Reportaż “Mam Muzykę…”, adresowany do młodzieży w wieku 14-19 lat wygrywa Karolina Błońska reportażem “Wspólny mianownik”, otrzymując nagrodę w wysokości 500 zł.

Dodatkowo, przyznajemy 2 wyróżnienia, dla: Marty Wójtowicz za reportaż “Na werbel marsz” oraz Izabeli Piwońskiej za “Mam muzykę i jestem nią przesiąknięta”. Autorki wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe w postaci płyt ufundowanych przez Borówkę Music oraz książek.

W Portalu Reportażystów FARKA.press planujemy opublikować nie tylko zwycięską i wyróżnione prace, ale też kilka z tych, które wydały nam się najbardziej interesujące. Z wybranymi autorami skontaktujemy się w kwestii publikacji ich tekstów.

Jeszcze raz serdecznie dziękując uczestnikom, sponsorom, darczyńcom i jurorom, zapraszamy do współtworzenia drugiej edycji konkursu, za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.