Zapraszamy do udziału w konkursie

“Mam Muzykę… i chcę, żeby ta chwila trwała wiecznie”. “Mam Muzykę… dlatego muszę starać się bardziej”. “Mam Muzykę… i dzięki niej trwam w tym świecie”. Zakończenia zdania mogą być różne, tak jak różne są ludzkie historie. Niezmienna jest za to wielka litera określająca jego temat. Muzyka przez duże M, jako coś ważnego, drogiego, osobistego, coś, co w znacznym stopniu wypełnia życie bohatera i określa jego tożsamość. Wiemy, że po świecie krąży wiele niesamowitych, choć prawdziwych, opowieści o muzyce, które tylko czekają na spisanie. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie na reportaż “Mam Muzykę..”. Konkursie adresowanym do młodzieży, jako że to w młodości muzyka najbardziej inspiruje, dodaje odwagi, wzrusza; jest wolnością – jest najcenniejsza. I chyba nikt, tak jak nastolatkowie, nie potrafi docenić jej wartości.

Tematy reportaży mogą być przeróżne. Może przeżyłeś niesamowitą przygodę na letnim festiwalu albo swoim pierwszym prawdziwym koncercie, może znasz muzyka, który jest dla Ciebie wzorem, może sam masz zespół a wraz z nim wiele perypetii, albo szkoła muzyczna rujnuje Ci życie. Co Cię wkurza, co zachwyca kiedy słyszysz muzykę? Możesz pisać o sobie, swoich bliskich lub osobach, których jeszcze nie poznałeś (napisanie reportażu będzie dobrym powodem, by zawrzeć znajomość). Wierzymy, że pomysł na świetny reportaż pojawi się, gdy tylko szczerze (ty lub twój bohater) dokończysz zdanie “Mam muzykę…”.

Na reportaże konkursowe czekamy do 20 października 2017 r. Autor najlepszego otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Reportaże należy przesłać razem z formularzem zgłoszeniowym

Ulotka informacyjna konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *